Pzt – Cma: 09:00 – 18:00
+90 262 503 53 23
info@pixera.com.tr

RefDesigner

PAL Serisi optik ölçüm cihazları, pvc ve alüminyum extrüzyon sektörünün ihtiyaçlarına çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Bu cihazların dayanıklı ve son teknoloji donanımı ile entegre çalışan,kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ve benzersiz algoritmalara sahip yazılım uygulamaları  bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde profiller hızlı ve hassas bir şekilde denetlenerek üretim sürecinde oluşacak hataların en kısa sürede önüne geçilir.

RefDesigner, ölçümü yapılacak profilin boyutlarının ve toleranslarının girildiği referans dosyası hazırlama uygulamasıdır. TS EN 12020-2,TS EN 755-9 gibi sektörde kabul gören standartların  yanı sıra kullanıcılar tarafından belirlenecek özel standartlara göre de ölçüm tanımlanabilir. Buna ek olarak yazılım ASME ve ISO standartlarında belirlenen geometrik toleransları (GD&T) da kapsamaktadır.

Hazırlanan referans dosyaları, PAL Serisi optik ölçüm cihazlarından bağımsız olarak şahsi bilgisayarlarda,  fabrika ağı üzerinden bir sunucuya aktarılabilir. Bu sayede PAL Serisi cihazlarda ölçüm yapacak operatör sunucu üzerinden dosyayı alarak tek tıkla ölçüm yapabilir.

Daha detaylı bilgi için ürün kataloğunu inceleyin

Call Now Button