Pzt – Cma: 09:00 – 18:00
+90 262 503 53 23
info@pixera.com.tr

Gelişmiş Ölçümler

PAL Serisi optik ölçüm cihazları, pvc ve alüminyum extrüzyon sektörünün ihtiyaçlarına çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Bu cihazların dayanıklı ve son teknoloji donanımı ile entegre çalışan,kullanımı kolay kullanıcı arayüzü ve benzersiz algoritmalara sahip yazılım uygulamaları  bulunmaktadır. Bu uygulamalar sayesinde profiller hızlı ve hassas bir şekilde denetlenerek üretim sürecinde oluşacak hataların en kısa sürede önüne geçilir.

Gelişmiş ölçümler, ölçümü yapılan profillerin geçmiş veya güncel verilerini kullanarak üretim sürecini takip eder ve gelecekte oluşması muhtemel hataların tespit edilmesini sağlar. Gelişmiş ölçümlerde SPC ve Karşılaştırma Yazılımı olarak iki farklı ölçüm metodu bulunmaktadır.

SPC yazılımı: Üretim sürecini izleyerek kaliteyi ölçme ve kontrol etme yöntemidir.Bu yöntem, hatalar daha oluşmadan önce tespit edilebilmesini sağlar. PAL Serisi cihazlarında yapılmış ölçümlerden toplanan veriler ile profil imalat süreçlerinin process yeterliliği ve process performansı hesaplamaları(Cpk & Ppk) yapılır. Bu analizler sayesinde profil imalat süreçleri kontrol altında tutulabilir.

Karşılaştırma Yazılımı: Bir profilin çeşitli zamanlarda yapılmış ölçümleri karşılaştırılarak, ölçümler üzerindeki değişimler analiz edilir. Bu sayede kalıpta oluşan değişimler kolaylıkla gözlemlenebilir.

Daha detaylı bilgi için ürün kataloğunu inceleyin

Daha detaylı bilgi için ürün kataloğunu inceleyin

Call Now Button